1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Зависен сум од...

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Hip.Hop_MKD, 22 февруари 2012.

 1. Dr.Gonzo

  Dr.Gonzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  651
  Допаѓања:
  1,915
  Цигари, кафе, секс, интернет
   
 2. TheKitten

  TheKitten Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  549
  Допаѓања:
  629
  Цигари, дефинитивно.
   
 3. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  телефон, компјутер, газирано, љубов, спиење и шетање :) а во последно време фотографирање :)
   
 4. Шмекси

  Шмекси Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,130
  Допаѓања:
  1,066
  еспресо, цигари, брзина :D
   
 5. Sesil

  Sesil Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  298
  Допаѓања:
  230
  зависна сум од кафе, интернет и чоколадо
  [​IMG]
   
 6. Astrostoper

  Astrostoper Активен Член

  Зачленет на:
  5 март 2012
  Мислења:
  224
  Допаѓања:
  249
  зависен сум од филмот CUBE
   
 7. Misir

  Misir Нов член

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
 8. ema09

  ema09 Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  225
  Допаѓања:
  411
  Телефонот ... кога не е до мене се осеќам како да фали дел од мене ... од пријателите и музика !

  Жими се и јас исто за форумот !

  од благо и од форумот ..
   
  На ScoobyDoo и Scars31 им се допаѓа ова.
 9. Nighty

  Nighty Староседелец

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  727
  Допаѓања:
  1,181
  Интернет, благо, музика, фудбал и страсти. :)
   
 10. X_Men_

  X_Men_ Нов член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  7
  шетање.благо.авантура.без нет се преживува :smug
   

Сподели: