1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Жикина династија

Дискусија во форумот 'Филм' започната од Selma, 8 април 2012.

 1. sweetgirl

  sweetgirl Истакнат Член

  Зачленет на:
  11 март 2012
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  124
  Ја обожавам Жикина династија.Ја имам гледано мислам едно сто пати и пак се смејам.
  Сега само што ќе ми текне на нешто од филмот ми доаѓа да се смеам.:rofl
   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.
 2. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  sweetgirl Некаде погоре кажав дека ја имам гледано и баш затоа велам дека ми е тапа. Не го варам тој тип на хумор. За мене добар хумор е Монти Пајтон.
   
 3. Bum-Bum

  Bum-Bum Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  Го имам гледано 100 пати и уште 100 да го гледам ке ми биде интересен :)

  Најинтересен е делот кога е Миша мал и они се тепаат околу него..Кој ке го учи,кој ке го шета хахах:zelen
   
  На 990Freak му/ѝ се допаѓа ова.
 4. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Ма 8-цата е најјак. Кога Миша развија филм. :rofl:rofl
   
  На Selma и Bum-Bum им се допаѓа ова.
 5. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
 6. Wild.One

  Wild.One Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2012
  Мислења:
  197
  Допаѓања:
  147
  Сите се добри освен последниот Жикина женидба. :D

  Мамицу ти јаречу :gjavol :D
   
 7. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  [​IMG]
   
  На The Tramp и Gemini им се допаѓа ова.
 8. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  126
  Утре ќе го има ,Doslo doba da se ljubav proba'.
  Сите српски филмови што биле досега се со некаква содржина.И врз реални приказни,не е туку-така дадено.
   

Сподели: