Жикина династија

sweetgirl

Истакнат Член
11 март 2012
148
124
343
Скопје
Ја обожавам Жикина династија.Ја имам гледано мислам едно сто пати и пак се смејам.
Сега само што ќе ми текне на нешто од филмот ми доаѓа да се смеам.:rofl
 
  • Like
Реакции: The Tramp

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
sweetgirl Некаде погоре кажав дека ја имам гледано и баш затоа велам дека ми е тапа. Не го варам тој тип на хумор. За мене добар хумор е Монти Пајтон.
 

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,125
1,845
423
Еден досаден град
Го имам гледано 100 пати и уште 100 да го гледам ке ми биде интересен :)

Најинтересен е делот кога е Миша мал и они се тепаат околу него..Кој ке го учи,кој ке го шета хахах:zelen
 
  • Like
Реакции: 990Freak

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,367
4,942
1,173
Го имам гледано 100 пати и уште 100 да го гледам ке ми биде интересен :)

Најинтересен е делот кога е Миша мал и они се тепаат околу него..Кој ке го учи,кој ке го шета хахах:zelen
Ма 8-цата е најјак. Кога Миша развија филм. :rofl:rofl
 
  • Like
Реакции: Selma and Bum-Bum

Wild.One

Истакнат Член
17 јуни 2012
197
147
343
Wonderland
Сите се добри освен последниот Жикина женидба. :D

Мамицу ти јаречу :gjavol :D
 

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
136
1,053
Утре ќе го има ,Doslo doba da se ljubav proba'.
Сите српски филмови што биле досега се со некаква содржина.И врз реални приказни,не е туку-така дадено.