Дискотека „Харем"

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
добро е што не ви ја затвориле темава,јас кога отворив ваква тема ми ја затворија под образложение дека имало ваква тема и се викала келнер:)
Да се журкаме дур не ни наиде инспекција:giggle....оти не си ја крстиме дискотекава "black and white":rolleyes:
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum and JaMi

Dr.Gonzo

Истакнат Член
23 февруари 2012
652
1,916
393
Fukushima
www.gonzo.com
добро е што не ви ја затвориле темава,јас кога отворив ваква тема ми ја затворија под образложение дека имало ваква тема и се викала келнер:)
Да се журкаме дур не ни наиде инспекција:giggle....оти не си ја крстиме дискотекава "black and white":rolleyes:
Абе каква инспекција нас не ни е рамна ни кочанска мафија :pusi
 

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,527
14,438
1,683
Таму каде што треба
дечки ајде да не и кршиме филм ,секој што сака пијачка или песна нека и пише во порака на Bum-Bum ,идејата и е супер уште да и ја испочитуваме :) Гонзо е менаџер (резервацији на сепаре ,коњопој или одаја) а Sarah -DJ ..(пушта песни по свој избор) (happy):igra
 

Dr.Gonzo

Истакнат Член
23 февруари 2012
652
1,916
393
Fukushima
www.gonzo.com
дечки ајде да не и кршиме филм ,секој што сака пијачка или песна нека и пише во порака на Bum-Bum ,идејата и е супер уште да и ја испочитуваме :) Гонзо е менаџер (резервацији на сепаре ,коњопој или одаја) а Sarah -DJ ..(пушта песни по свој избор) (happy):igra
Е сеа тие што имаат резервирано сепаре значи може тука да постираат?:rolleyes
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,527
14,438
1,683
Таму каде што треба
Е сеа тие што имаат резервирано сепаре значи може тука да постираат?:rolleyes
може ,еве тука нека постираат тие што имаат резервирано сепаре,како се забавуваат со кого се дојдени ,некој трач муабет да кажат и сл.и некоја фотка да објават од вечерва во дискотекава :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum

Dr.Gonzo

Истакнат Член
23 февруари 2012
652
1,916
393
Fukushima
www.gonzo.com
Па јас и ти имаме резервирано:sreken Ај сеа ќе ни пуштат музика и пијачка порачав. Ти маче како си? :rolleyes
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,527
14,438
1,683
Таму каде што треба
Па јас и ти имаме резервирано:sreken Ај сеа ќе ни пуштат музика и пијачка порачав. Ти маче како си? :rolleyes
одлична забава
Disco-Club-Dancing.jpg