1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дискотека „Харем"

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од Bum-Bum, 7 април 2012.

 1. Bum-Bum

  Bum-Bum Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  Дами и господа со голема чест и задоволство ви го најавуваме спектакуларното отворање на новата дискотека во црнобелиот свет. За сите форумџии и форумџики кои седат дома преку викенд.
  Секој викенд луди журки за сите форумџии од DJ @
  Гонзо

  Ке ги има сите ексклузивни коктели по неверојатни цени...
  Во моето сандаче можете да нарачате Специјални поздрави до некој член...Или пак песна...
  Каква забава ке има ке бидете известени во СДК :D

  САМО ВЕЧЕРВА ЗА СИТЕ ФОРУМЏИИ БЕПЛАТНА ПИЈАЧКА,А DJ ни е @
  Sarah

  Имајте пријатна вечер
  БУМ-БУМ
   
  На The_Mayor и Гонзо им се допаѓа ова.
 2. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Добра ти е идеава :D

   
  На The_Mayor му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Dr.Gonzo

  Dr.Gonzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  651
  Допаѓања:
  1,915
  а доколку сакате приватна соба (Одаја) и Величествено ВИП Сепаре обратете се во моето сандаче:biggrin
   
  На emzzy, N|ghtmare_f, The_Mayor и уште 1 член му се допаѓа ова.
 4. Natenceto

  Natenceto Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,029
  Допаѓања:
  1,193
  Уф ајде почастиме еден бамбус и едно коктелче :) :D
   
  На The_Mayor му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Dr.Gonzo

  Dr.Gonzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  651
  Допаѓања:
  1,915
  Анамки и паши, робинки и калфи, повелете на отворањето вечерва има бесплатни пијачки за сите и специјалниот Бум-Бум коктел :D
   
  На The_Mayor и JaMi им се допаѓа ова.
 6. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Ја си резервирав сепаре со еден Паша, најубавиот и најфиниот мене ќе му го дале. :trepka
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Bum-Bum

  Bum-Bum Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  kokteli07b3.jpg
   
  На ScoobyDoo и Natenceto им се допаѓа ова.
 8. Natenceto

  Natenceto Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,029
  Допаѓања:
  1,193
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Dr.Gonzo

  Dr.Gonzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  651
  Допаѓања:
  1,915
  Ај за мене една дупла вотка ќе ве молам :spin
   
  На foREVer му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Natenceto

  Natenceto Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,029
  Допаѓања:
  1,193
  Смирноф ли?
   

Сподели: