Дискотека „Харем"

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
Дајте некоју црту.. редбул у прах : ) или нешто цедено да се дигну, ааааааааааа колко сам уморан
уморни примате ли у друштфо ? обеќам нема да мељам, ке ќуту скроз : )
 
  • Like
Реакции: Luckky

Luckky

Upright
22 февруари 2012
2,635
5,809
1,153
27
Western Sky, Land of Oz.
Дајте некоју црту.. редбул у прах : ) или нешто цедено да се дигну, ааааааааааа колко сам уморан
уморни примате ли у друштфо ? обеќам нема да мељам, ке ќуту скроз : )
Ај ептен ти наш си
Не не , СТОЈ не се тие за тебе, за JaMi се, еве за тебе :D

 

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,492
14,405
1,683
во светот на бајките
Дајте некоју црту.. редбул у прах : ) или нешто цедено да се дигну, ааааааааааа колко сам уморан
уморни примате ли у друштфо ? обеќам нема да мељам, ке ќуту скроз : )
еве ти одмори се малце
 
  • Like
Реакции: parvati

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,231
17,758
1,673
На сигурно
Сакам со тебе да заиграм, додека не дошла лејди-плао. (nod)
:rolleyes: Еве оваа дадичка што имала четири стране сакала да плеши со тебе.
Јас нејкам оти не ме предложи за модератор на љубов и секс :place
 
  • Like
Реакции: Dr.Gonzo

Dr.Gonzo

Истакнат Член
23 февруари 2012
651
1,915
393
Fukushima
www.gonzo.com
:rolleyes: Еве оваа дадичка што имала четири стране сакала да плеши со тебе.
Јас нејкам оти не ме предложи за модератор на љубов и секс :place
Она сакаше мене да ме предложи ама јас не бев тука, бев на мисија за љубов и секс. Е сеа ти мала си уште за да бидеш квалификувана за такви работи. Туку дај да пиеме некој чај со рум :unsure
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,231
17,758
1,673
На сигурно
Она сакаше мене да ме предложи ама јас не бев тука, бев на мисија за љубов и секс. Е сеа ти мала си уште за да бидеш квалификувана за такви работи. Туку дај да пиеме некој чај со рум :unsure
Не мрдам од место,ти донеси(shake)