1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дезодоранс или антиперспирант?

Дискусија во форумот 'Тело' започната од rotkiviangela, 7 јули 2014.

 1. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Јас не користам ништо, сакам да смрдам и сакам кога женското смрди на пот, посебно под мишка.
   

Сподели: