1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Гумени бонбони

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од Alex M., 21 март 2012.

 1. Nightmare_f

  Nightmare_f Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  mh mh odamna gi neam jadeno (inlove)
  [​IMG]
   
 2. Auditore

  Auditore Староседелец

  Зачленет на:
  4 мај 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  272
  Од толку што ги сакам во средно во П.С. ми ставија поврзано со гумени бонбони.
   
 3. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  Ги обожавам!! :gladen
  [​IMG]
   
 4. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  971
  Единствени гумени бонбони што ги сакам се харибо мечињата и харибо црешите. Едни има како црвчиња и одвратна ми е помислата дека се во таква форма. Едни како малинки ми е одвратниии
   

Сподели: