1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Грутка под кожа во пределот на препонот кај вагината

Дискусија во форумот 'Здравје' започната од Mateja1809, 25 април 2013.

 1. MoonFairy

  MoonFairy Староседелец

  Зачленет на:
  28 септември 2012
  Мислења:
  1,275
  Допаѓања:
  1,896
  Mateja1809
  И што направи? Беше на лекар? :)
   
 2. Mateja1809

  Mateja1809 Нов член

  Зачленет на:
  7 март 2013
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  5
  Да, ми кажаа дека е од преголем напор, пошо почнав да вежбам :) ништо страшно, фала :)
   
  На Lena му/ѝ се допаѓа ова.
 3. ComputerService

  ComputerService Истакнат Член

  Зачленет на:
  29 јануари 2013
  Мислења:
  446
  Допаѓања:
  240
  Мислиш како некое набиено место ?!
   
 4. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Како беше она со хирургот ако може да ме потсетиш?
   
  На Aleksis му/ѝ се допаѓа ова.
 5. ComputerService

  ComputerService Истакнат Член

  Зачленет на:
  29 јануари 2013
  Мислења:
  446
  Допаѓања:
  240
  Батка паметен, моја пракса е кога имам некој такви слични работи, имам добра пријателка хирург, дирекно кај неа одам, до сега 100 пати ми има помогнато во врска но некој такви работи, на раце, нозе и сл, па затоа препорачувам и на други.
   
 6. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Батка моја пракса е кога нешто не е во ред со мене, а не знам што е да отидам да се консултирам со лекар и ако треба да направам тестови за попрецизна дијагноза, а не да сечам на секое.
   
 7. ComputerService

  ComputerService Истакнат Член

  Зачленет на:
  29 јануари 2013
  Мислења:
  446
  Допаѓања:
  240
  Не е финтата батка, ако одиш на хирург дека стално треба да се сечиш!
   

Сподели: