|ГЛАСАЊЕ| Најдобра фотографија за 2016

Најфотограф за 2016та треба да биде??


  • Вкупно гласале
    5
  • Poll closed .

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Гласањето заврши, @malo има 3 гласа, а @Bibi@ 2, но 2+3 што значи 5. Според правилата победник е биби, но според бројот на гласачи повеќе ги има мало. Треба биби да ја прогласам за победник, но душа да не ме боли после дека правам грешка, предновогодишно ќе бидам добар како модератор иииииииииииииииииииииии

ПОБЕДНИЦИ СЕ @malo и @Bibi@
 

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Честитки и до
двете,но сепак се прашувам на @malo,колку ли пехари им се насобраа оваа година од форумот!?

Па имај милост забога,сите ги собра!:D
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Честитки и до
двете,но сепак се прашувам на @malo,колку ли пехари им се насобраа оваа година од форумот!?

Па имај милост забога,сите ги собра!:D
Затоа Најфотограф ќе си биде :DD
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Титулата Најфотограф е доделена на @malo и @Bibi@. Се здравје да си ја користите!!:DD
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bibi@

BioTrpe

Истакнат Член
29 октомври 2015
252
173
143
Е што . замре ли натпреваров?
Ајде кој ке отвара тема у 2017 прв?
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Е што . замре ли натпреваров?
Ајде кој ке отвара тема у 2017 прв?
Замрзнаа апаратите на овие температури:DD
Натпреварот продолжува од средината на фебруари.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bibi@