1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Вашите нокти

Дискусија во форумот 'Тело' започната од Selma, 15 февруари 2012.

 1. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,648
  Допаѓања:
  5,728
  Мои :)
   
  На Хептаграм XI му/ѝ се допаѓа ова.
 2. HeeHaw Milk

  HeeHaw Milk Нов член

  Зачленет на:
  3 декември 2019
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Здаво на сите!


  Ќе може ли да одвоите неколку минути и да ја пополните оваа анкета?

  Би ми значело многу ако добијам некаков feedback


  https://forms.gle/mmD5x5h4HcMRKPH19
   

Сподели: