Вашиот ден (со слика)

İncognito

Староседелец
31 август 2013
2,498
3,774
1,153
20161011_133131.jpg
@Ita Благодарејќи на тебе се видов со еден стар пријател и поделивме по некоја ефтина приказна со гулабите:)
 
  • Like
Реакции: escape