1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Вашиот ден (со слика)

Дискусија во форумот 'Дводимензионална уметност' започната од Selma, 14 јуни 2012.

 1. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Добро, кога ќе разберете дека треба да прикачувате ВАШИ ЛИЧНИ ФОТОГРАФИИ?!
  Ви го цитирав воведот на темава на минатата страна, читајте!
   
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  Иако беше вчерашен...
  Пошта во Аеродром.

  IMG_4064.jpg
  IMG_4063.jpg
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.
 3. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  20160730_080023.jpg Бурекџилница Стар Град, вкусна симит погача за само 10 денари.
   
  На Prashina, Lena и Saladin им се допаѓа ова.
 4. WolfGirl

  WolfGirl Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  201
  Допаѓања:
  120
 5. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  (sun):igra make someone happy :wub
  IMG_20160729_113311695.jpg
   
  На violetmoon, Prashina и Mnogo Bitno им се допаѓа ова.
 6. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  20160802_140357.jpg 20160802_123048.jpg 20160802_124525.jpg
   
  #106 İncognito, 2 август 2016
  Последна промена: 2 август 2016
  На Prashina и ●Untouchable° им се допаѓа ова.
 7. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,695
 8. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
 9. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  Убаво направив што го обележав последниот работен ден овде :)
  Уште една лекција.. Уште една предност.. Уште едно работно искуство..
  Идемо даље..


  PhotoEditor-1470553262004.jpg
   
  #109 ●Untouchable°, 7 август 2016
  Последна промена: 7 август 2016
  На Lena и Shark33 им се допаѓа ова.
 10. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  20160815_214818.jpg
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: