Вашата омилена марка на автомобил (со слика)

Falanga

Истакнат Член
10 април 2016
350
293
173
38
Мерцедесиве се демоде. Изгледаат ултра кинески последнава генерација. И нив ги упропастија. Ganz fehler.
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,760
782
1,133
Skopje
Ваков Ситроен има мислам дека во Капиштец или Водно нез точно ,а беше и на изложбата на Палас пред 2 год, репариран од корен , црн сјај со никла лајсни функционира се на него ама баш се и нов целосно , го продаваше мислам дека 6 или 7 илјади евра - Апотека - :svirka:kafe
 
  • Like
Реакции: Saladin

Falanga

Истакнат Член
10 април 2016
350
293
173
38
Во Битола има уште еден Citroen DS9 ваков ист само пастелно светло син со 2500 кубика мотор, серво кочници (за тоа време) и комбинирани маслени-воздушни амротизери (не класични воздушни „бомби“ како кај Citroen GS).
 

WolfGirl

Староседелец
21 јуни 2016
207
131
653
MINI-Cooper-S-LSDW-620x432.jpg
Za gradska voznja

bmw-e30-m3-cabriolet.jpg
Za otvoreno

DSC_0147.jpg
Terenec ( deka dusa davam za planini, ama kondicijata si e druga prikazna ) :facepalm2
 

Falanga

Истакнат Член
10 април 2016
350
293
173
38
Тетовски менталитет :D

;)

Мала шала. Добар избор на „аута“, особено BMW-то.