Вашата моментална љубовна состојба е?

  • Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

3pi0

Староседелец
25 февруари 2012
246
275
1,063
Скопје
akkprosport.mk
Ниска била, висока била , онаква била, ваква била де ова де она, од бирање останав слободен скоро 2 години...
 
  • Like
Reactions: Tedii

коста

Истакнат Член
21 мај 2013
145
61
328
31
Се има девојче :giggle:giggle кога дава господ дава ееее и тоа убаво (flower)