Бијонсе Ноулс (Beyoncé Knowles) | Црнобело Форум

Бијонсе Ноулс (Beyoncé Knowles)

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,229
3,538
1,143
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Luckky

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,347
113
Софија
Па би можел да кажам дека е една од тие што најдобро играат. (од пеачките)
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Топ 5 неможам да издвојам од причина што нема да знам што попрво да изберам
Но број 1 се знае
Репер за нај жена во секој смисол