Бијонсе Ноулс (Beyoncé Knowles) | Црнобело Форум

Бијонсе Ноулс (Beyoncé Knowles)

InnaLaurie

Истакнат Член
12 март 2012
281
322
363
28
На некој пуст остров
Ја слушам, посебно омилена песна немам, веке поубавите сте ги постирале.

Еве една слика каде ми е посебно убава и природна. Вистинска жена.
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,878
973
....кд ву га глеам онј спот, сингл лејди....идеми се да га искршу даљинско ссфе нови батерие Ч )игра како кичму дома на офингер да си гу забраила : )
 

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,275
1,911
1,123
Kumanovo
....кд ву га глеам онј спот, сингл лејди....идеми се да га искршу даљинско ссфе нови батерие Ч )игра како кичму дома на офингер да си гу забраила : )
Имам га и ја тј осеќај, само кршењето е според тој на што га гледам спот. Едн пут сакаше кондензатори да му ги ваду на монитор :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Не дека ми е омилена, ама ја слушам .... уствари неам омилена бе ,сите ги сакам :D
Еве мои топ 5:
И оваа во последно време ја пуштаат на радио, не е лоша :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Luckky

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,878
973
....најглупа песна од њума а и спот ДЕФИНИТИФНО !!!!!

...ДОК ГА ГЛЕАМ ОСЕЌАМ СЕ КАКО В'ШКА У ИСЦЕПАНИ ПИЖАМЕ :D
 

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,275
1,911
1,123
Kumanovo
Никад гу немам слушано, освен по кафиќи, таксиња и ред други јавни установе ... :) Без увреду, свак си има свој укус, ама ептен е комерцијална, не прави музику него бренд.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati