1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Бега(в)те ли од часови/предавања?

Дискусија во форумот 'Образование' започната од Hip.Hop_MKD, 17 февруари 2012.

 1. dovefox

  dovefox Полноправен Член

  Зачленет на:
  21 октомври 2018
  Мислења:
  35
  Допаѓања:
  18
 2. Mileprod

  Mileprod Нов член

  Зачленет на:
  28 јуни 2019
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  begav, nisto ne ne ucea, ne mi se sedese ako znaev deka na mob ke sedam celo vreme
   

Сподели: