1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Ајвар

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од Gemini, 19 септември 2012.

 1. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  971
  Не сакам и не сакам мирис на печени пиперки иуу
   

Сподели: