Астрологијата и парите

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,105
973
1,133
Брат ми е Јарец хахаха неможам да ве смислам колку не одговараме карактерно, јас сум Овен иначе и во се имаме различно мислење со брат ми и стварно е материјалист и паничи многу со парите. LOL :D
Типичен јарец е значи :D:D:D
 
  • Like
Реакции: Kisserboy