Hkakashi
Реакции
1,697

Зачленет на
Последно виден

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

  • Абе насмеаме : )
    кд иду куде бабе вика, и баба кт ме тера да идемо до пазарче и тк ги носу : )
    Hkakashi
    Hkakashi
    па такој е бе, хх. Ти си кумановац знаеш колко се бабе и дедовци сакав и се поштуев по Куманово.
    P
    parvati
    неам ги сфи четфорица
    a знам не да не : )
    доле у туш, у тој ресторанче десно на улаз : )
    a да идемо негде другде куде што ке седимо на раат, да пинемо неко пиќе : )
    пичке ке викаш или да викам : ) haha
    Hkakashi
    Hkakashi
    ехее, па ти од тамо гледаш у туј зграду пред моју, ххх. Пичке ти ке донесеш мене постари не ми сметав, а ја ако донесу ке су помали од тебе мноо па ке биде педофил работа.
    P
    parvati
    : ) лудкур си : )
    Hkakashi
    Hkakashi
    Па што лудкур зар не сам у право ? Зар да те затворив па после ?
    зарокаја сам ги вицеви како сељак пиво пред Брацу : ) heahea
    Hkakashi
    Hkakashi
    исцепи ги брат, како свиња мрсан џак, ххаха
    eИ пиче : ) вечер ако не дојдеш у салу.... ке те кецну у гузиче hehhaehaehae
    у 7 играмо сс прванци у библ лигу, зајебаноооо....
    Hkakashi
    Hkakashi
    Абе знам, ама не беше мрзеше ме а и не ми се идеше. Него слушам нешто беља биднала..
    P
    parvati
    кумани се испокарале
    имаше ги у фторо полувреме, малце
    али газисмо си : )
    Hkakashi
    Hkakashi
    кумановска работа......али поштена победа, хх, никој неможе да победи у Куманово, освен Куманово....ххх
    не глеаш дека е трол? Си фура свој филм за рушење. Само пријавувај дуплу тему и ич да не ти чује.
    • Ми се допаѓа
    Реакции: Hkakashi
    Hkakashi
    Hkakashi
    Па ја ај нов е док да се навикне, ај нов, ама он е туј 2 дна и само отвара дупли теме. Убаво ме потсети за тој дугме ја сам забравија дека има такво.
    Не ли си у салу ?
    или ти ке глеаш вечито дерби : )
    Hkakashi
    Hkakashi
    Куде работиш бе некопут да ти дојду на кае. А тија од Канал 5 педери, струмица - лирија пренасав -.-. Не ги се секирај толко ке има и дрги утакмице што се секираш
    P
    parvati
    брат, ск ми се јависфа
    било грч у салу, мноо јако, цело време губисмо и на крај тепасмо, имало и њини навивачи(џабе)
    jебеш партизана, само Куманоо !!!
    Hkakashi
    Hkakashi
    знам знам победи куманово, него туј мене партизан ми изгуби тој ме секира, куманово неможе да изгуби утакмицу дома.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…