Jackal
Реакции
2,641

Зачленет на
Последно виден

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

  • Нема да коментираш некој денеска натпревар?
    G
    Ghtalpo
    Полска ја стаив кец и чешка така да гледај ако коемнтираш навивај за нив,јас иам расипан телевизор така да може да те слушам тебе и да навивам без да гледам:)
    Jackal
    Jackal
    исто мислиме .. навивам за полјаците оти ја нејкам дрзавата на нашат јужна страна .... а и русите се јаки ...
    G
    Ghtalpo
    Ма ја стаив за чешка ама здравје
    ВИКАМ АЛЛЛЛОООООО БАГРО НЕВОСПИТАНА.....АААААААААААААААААААААААААААА...... И НЕ СЕ ДЕРЕТЕ БЕ АЛОООООООООООО............
    Честито матура!
    Да се запишеш каде сакашш и со среќа понатаму...
    Се десетки во индексот да ти пишуваат
    :D
    • Ми се допаѓа
    Реакции: Јована and Jackal
    Jackal
    Jackal
    фала за честитките , индекс ке имам ама за 10 не сум сигурен ...:)
    Bum-Bum
    Bum-Bum
    Маа не е ни битно...Битно тебе да ти е убаво ,и да супееш во животот и 8 и 9 па и 10 се самоо бројки...Битно е знаењето во тебе :D
    Jackal
    Jackal
    имаш право ... само да не ме примрзи да учам ида си дојда мскопје да учам ...
    Раста пази да не го исплаши некој:) Ти се свиѓаат? (знам дека ти беше по регето)
    • Ми се допаѓа
    Реакции: Jackal
    existence
    existence
    мхм. А знаеш дека будистите користат Датура за медитација и прочистување на мислите? :D
    datura = jamestown weed.
    Ова чудо може да те држи по неколку дена со интензивни халуцинации и тотална дезориентираност во реалноста. Ако претераш лесно може да цркнеш:)
    Jackal
    Jackal
    добро знам шо е датура... се јадат семките... Датуратае многу заебано растение. читав баш пред некое време , сведоштво на еден тип шо м усе дешавало него како ги гледал работите и како другар му шо нема земено го гледал овај шо праел .. ептен забегано .. ако го најдам ке ти го пуштам да го прочиташ ...
    existence
    existence
    A jaс како човек кој не се дрогира имам чудни познавања за психотропни супстанци и нивни дејствија:) Имам еден другар кој се сомнева дека се` сум испробал:D
    Што зема проектна за матура?
    Jackal
    Jackal
    Програмирање на дистрибутивен систем .... имав транспорта ленат за програмирање со ПЛЦ ..
    existence
    existence
    Не сум те следел бе:) Шо не кажуваш:D
    Jackal
    Jackal
    мене не можи никој да ме следи... ке му избегам ... :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…