Members who reacted to message #5

 • Подфорумот „Политика и политички настани“ се отвора со цел да се информираме и дискутираме за политичките збиднувања во Македонија и светот.

  Освен стандардните форумски правила, се молат членовите да:
  - Се држат настрана од својата пристрасност и да дискутираат во рамките на зададената тема, односно да ја држат дискусијата на соодветно ниво. Секое скршнување од истата ќе биде избришено и казнувано по потреба.
  - Не навлегуваат во конфликти околу политичките партии на кои (не) им се наклонети.
  - Секој обид за партиски активизам ќе биде санкциониран, а корисникот баниран.

  Пристап до овој подфорум имаат членови со над 50 мислења по останатите теми, односно членови чија цел не е ширење политичка пропаганда и нетрпеливост.

  Тимот на ЦрноБело форум се оградува од поддржување на било која политичка партија.

Сите (6) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (6)

  1. Ми се допаѓа

   Primrose

   Староседелец од your nightmares....
   • Мислења
    683
   • Реакции
    1,287
   • Поени
    1,093
  2. Ми се допаѓа

   Slatki4ka

   Полноправен Член
   • Мислења
    60
   • Реакции
    42
   • Поени
    18
  3. Ми се допаѓа

   Marick14

   Истакнат Член од Софија
   • Мислења
    3,289
   • Реакции
    2,348
   • Поени
    113
  4. Ми се допаѓа

   hitbyaplane

   Нов член
   • Мислења
    14
   • Реакции
    5
   • Поени
    3
  5. Ми се допаѓа

   ScoobyDoo

   Староседелец
   • Мислења
    417
   • Реакции
    709
   • Поени
    1,103
  6. Ми се допаѓа

   990Freak

   Староседелец од Kumanovo
   • Мислења
    1,275
   • Реакции
    1,911
   • Поени
    1,123
 • Вчитување…