Members who reacted to message #61

 • Подфорумот „Политика и политички настани“ се отвора со цел да се информираме и дискутираме за политичките збиднувања во Македонија и светот.

  Освен стандардните форумски правила, се молат членовите да:
  - Се држат настрана од својата пристрасност и да дискутираат во рамките на зададената тема, односно да ја држат дискусијата на соодветно ниво. Секое скршнување од истата ќе биде избришено и казнувано по потреба.
  - Не навлегуваат во конфликти околу политичките партии на кои (не) им се наклонети.
  - Секој обид за партиски активизам ќе биде санкциониран, а корисникот баниран.

  Пристап до овој подфорум имаат членови со над 50 мислења по останатите теми, односно членови чија цел не е ширење политичка пропаганда и нетрпеливост.

  Тимот на ЦрноБело форум се оградува од поддржување на било која политичка партија.

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Ice_Man

   Староседелец
   • Мислења
    440
   • Реакции
    236
   • Поени
    1,053
  2. Ми се допаѓа

   Filip_Ku

   Нов член 38 од Kabul
   • Мислења
    4
   • Реакции
    1
   • Поени
    1
 • Вчитување…