1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Filip_Ku
Последна активност:
12 декември 2013 во 00:42
Зачленет на:
9 декември 2013
Мислења:
4
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
3 август 1985 (Возраст: 34)
Локација:
Kabul

Сподели:

Filip_Ku

Нов член, Машки, 34, од Kabul

Filip_Ku последен пат беше виден/а како:
12 декември 2013