Скорешна содржина од sunshine22 | Црнобело Форум

Скорешна содржина од sunshine22

 1. sunshine22

  Поддршка за оние кои сакаат да забременат

  Не се откажувам .. Никако .. Ти благодарам ..
 2. sunshine22

  Поддршка за оние кои сакаат да забременат

  Епа вака јас за мене ќе ти кажам .. Во брак сум три години .. Првата година не сакавме деца сакавме некое време да бидеме слободни но потоа ти здосадува од шетање. Во нашиот случај сега сакаме бебче но еве со месеци пробуваме ама ништо,резултатите ни се во ред ама чекањето убива,никој да нема...
 3. sunshine22

  Чет муабети (ти реков-ми рече)

  леле се фативте за запирката :) ете се разјасни се, сега мирно ќе спиете :D:D:giggle
 4. sunshine22

  Чет муабети (ти реков-ми рече)

  Моето ставање на запирките беше затоа што пишував на брзина , и не сум ни заприметила колку запирки сум ставила. Сум стиснала на запирката појако .
 5. sunshine22

  Чет муабети (ти реков-ми рече)

  Ми дојде така да ги напишам , Треба да имам повод некој за да напишам повеќе запирки една до друга ?
 6. sunshine22

  Чет муабети (ти реков-ми рече)

  Запирки се , повеќе една до друга !!
 7. sunshine22

  Поддршка за оние кои сакаат да забременат

  Прочитав дека некој не ја сваќал темава.. епа еве вака да појаснам не секоја жена може да забремени од прв пат или по природен пат ,, така да оваа тема служи за да се споделат искуства ,,,(Нормално на тие што виделе мака дур забремениле ) или се трудат да забременат.. Низ се што поминале ...
 8. sunshine22

  Сенки за очи

  Даа убави се тие.. Јас ги имам авон и Naked3 преубави се..
 9. sunshine22

  Добредојде на нови членови

  Eпа добро ве најдов ... Јас сум Sunshine (sun)(handshake)
 10. sunshine22

  Сенки за очи

  Не видов ваква тема, па си реков да отворам :angel: Дефинитивно најупотребуваната декоративна козметика. Какви сенки користите, каква боја...мрсни, во прав, камени. :sreken:wub
 11. sunshine22

  Поддршка за оние кои сакаат да забременат

  Девојки, оваа тема е за сите вас кои сакате да забремените, и кои сте во исчекување да се случи тоа, па да се бодриме меѓусебно. Тука можеме да си кажете се што не мачи и се што ни лежи на срце. Барав и ваква тема не најдов ,, ако има случајно " Канта ;);)