Скорешна содржина од Elena

 1. Elena

  Zhivotot e film. Glumi dodeka si zhiv :))))

  Zhivotot e film. Glumi dodeka si zhiv :))))
 2. Elena

  KEEP CALM 'CAUSE TODAY IS MY BIRTHDAY <3

  KEEP CALM 'CAUSE TODAY IS MY BIRTHDAY <3
 3. Elena

  Страв од заболекар

  истиот страв и кај мене..не можам да го поднесам звукот на турбината..едноставно..:| од мала одам на забар..пошто мајка ми е заболекар и ме тера ..нонстоп.. мајка ми вика..демек ако чувствуваш болка само на ладно..на воздух ..само обичен кариес е и нема да боли.. ама ако чувствуваш болка на...
 4. Elena

  Имате ли милениче дома?

  Имам две кучиња. Оскар (хаска..) и Макс ( Германски волчјак) и секако..мачорче..:D
 5. Elena

  Facebook дискусија и помош

  ај и јас да ве прашам нешто.. може на фб да направам да биде оневозможено да се коментира на одредена слика и како? или пак..тие што ја лајкнале сликата да не се гледа од кои луѓе е лајкнато..мислам за другите ( јас ке си знам нормално)..:confused:
 6. Elena

  Фитнес - прашања, одговори, заблуди, совети, мотивација...

  Епа фала мнооогуу :) Да..спортист од 7 годинки..:) Нема подобро нешто :)
 7. Elena

  Фитнес - прашања, одговори, заблуди, совети, мотивација...

  Trajche , значи вака..за месец дена полнам 17 год. и сакам да оформам подобро тело од моменталново..не дека е лошо..ама секогаш може подобро нели?:) Одам во теретана и јас..ама проблемот е што не е тоа често..и не е доволно . Тренирав 8 години карате , одам и на фудбал..и не можам да кажам дека...
 8. Elena

  Хорор филмови

  Evil Dead..кој не го има гледано..не знае што е добар хорор..:)
 9. Elena

  Последно нешто што јадев/пиев е...

  Само Банана..посничко за причест :)
 10. Elena

  Близнаци

  Не си единствен близнак..еве ме и мене..:) Инаку..секогаш се ми е погодено..за карактеристиките..хороскоп..:)
 11. Elena

  Мисла на денот

  Bidete svoi. Site drugi se zafateni. :) - Oscar Wilde
 12. Elena

  Статуси на Фејсбук

  Последните 3 (: 1. Животот е филм. Глуми додека си жив..:) 2."Zasho sea kjutite site ? Zasho sea nema nieden status od navivachite na AC.Milan? Zasho sea ne go barate Messi? Zasho se stishivte? Otsekogash bila najdobar fudbalski klub vo shpanskata istorija i ke ostane zapametena kako...
 13. Elena

  Се напи од јогуртот и го плукна... Расипан е или навика е? :)

  Се напи од јогуртот и го плукна... Расипан е или навика е? :)