Coelho
Реакции
493

Зачленет на
Last seen

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

  • Like
  Реакции: Coelho
  Coelho
  Coelho
  Од една страна убаво е што можеме барем сега, во ова време, кога и да посакаме да слушаме кого сакаме, особено некој што починал.

  Од друга страна пак, камо да имавме шанса во живо. :|
  да не имаш случајно аватар на фејсбук со истиот типац кои и овде? онака прашвам едно рандом прашање ..
  Coelho
  Coelho
  Не. :)
  Jackal
  Jackal
  ок онака прашвав пошо ми заличи по муабетите на некого ..
  Coelho
  Coelho
  Нема проблем.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…