коста
Реакции
61

Зачленет на
Последно виден

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

 • ај некоја за возење ако е да ја повозам на мојата јамаха
  Y1K991
  Y1K991
  да бе. Зато ти велам, да не се мацис. Кај сакам ти да се мацис. колега сум ти.
  коста
  коста
  фала еве и јас да ти помогнам ч е кај двете точки хехех
  коста
  коста
  што те снема пријателе уште ли ч го бараш/?
  Коки брат, банирале те да си ибиш век : )
  нема везе јебига еве туј ке си праимо муабет : )
  • Ми се допаѓа
  Реакции: коста
  коста
  коста
  се вратив братко ееее ме банираа и издразав маски :)
  Angiie
  Angiie
  браво !
  хахахахахахаха
  ти си луд.
  Коста ова моторов твој е?
  • Ми се допаѓа
  Реакции: parvati
  коста
  коста
  moj e moj e
  sakas da svrtime edno krukce hehehehe ima da te izvozam niz cela evropa
  Lena
  Lena
  Ne begaj covek sto ti e,
  em mene me stra od brzinsko vozenje.
  Hahahahahahah
  Добредојде прво.
  Доле десно на мониторот имаш опции за менување на букви.
  коста
  коста
  Фала хехехе слеп сум
  коста
  коста
  a zosto ne mozam da ti pisam tebe? Ne mi se otvora mi vika nekoja greska imalo
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…