Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
СДК дека форумов ни се наполни со членови кои се регистрираат само да мавнат реклама , или да отвараат банални теми. Мизерија.(puke)
Ваљда некој ке го среди тоа.....едно време човек неможеше буква латиница да напише а да не добие опомени со негативни поени и тоа со ставени асални теми,а сега шо се дешава кој ли знае...сакам да кажам:rolleyes:
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Luckky

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Сакав и да прашам....шо е бе ова за секој факултет посебна тема....ај и за секое цвеке посебна тема да отвориме и таман ке го наполниме форумов:D.....не оти може јас сум експерт за теми ама што е многу многу е(facepalm)
 

Luckky

Upright
22 февруари 2012
2,636
5,812
1,153
32
Western Sky, Land of Oz.
Сакав и да прашам....шо е бе ова за секој факултет посебна тема....ај и за секое цвеке посебна тема да отвориме и таман ке го наполниме форумов:D.....не оти може јас сум експерт за теми ама што е многу многу е(facepalm)
муабетот наш од погоре :rolleyes::*
 

foREVer

Староседелец
20 март 2012
2,227
3,505
743
СДП шо е работава со темиве за факултети, секое отварање на форумов, нова тема никнала.... форумчево почнува да ми личи на огласник за идни студенти. |-(
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 048 and N|ghtmare_f

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,611
1,123
Сакав и да прашам....шо е бе ова за секој факултет посебна тема....ај и за секое цвеке посебна тема да отвориме и таман ке го наполниме форумов:D.....не оти може јас сум експерт за теми ама што е многу многу е(facepalm)
Јас одамна го имам кажано тоа и пак ќе нагласам... мислам дека нема потреба за секој фудбалски тип, за секој музички бенд/група посебни теми да отвараме :eek Видно сум Разочарана :nah
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
D:\Moi stfari\muzika\Trance\Chils___\Kuba - Through A Lense -2007-psylliens.blogspot.com\08-kuba_-_the_road_to_find_out.mp3​
(smoke)
 
Статус
Затворена за нови мислења.