Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

lady_blue

Староседелец
14 февруари 2012
2,397
4,420
1,153
СДК во последно време ич не ми е до сериозни теми...на форумов сум за да се издишам од сериозниве работи што ме опкрижуваат,а има доста интересни теми за дебатирање....никако да ми дојде тој сериозен момент:kafe
ти е гајле :D
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Почнав да правам ваква алка, уште малку и ќе биде готова.

macrame16.jpg
 

Caci

Истакнат Член
15 февруари 2012
876
1,104
393
31
Струмица
Најтажна сумммм.... пред еден час се вратив од ветринар... срцето моее мало ќе ми умре... на дадичка личното ќе ми го нема веќе, пред крајот е, има неизлечлива болест... ахх срце мало те земав, немаш уште една година, те чував кога никој не те сакаше, те излечив, сите бегаа од тебе, само јас те сакав, сега Бог реши да ми те земе, зоштооо??? :place:place да знаеш малечко мое дека до крајот ќе бидам со тебе и никогаш нема да те заборавам, а кога ќе дојде време да си заминеш тој ден ќе бидам најтажна и ќе плачам многу многуууууу :place
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Најтажна сумммм.... пред еден час се вратив од ветринар... срцето моее мало ќе ми умре... на дадичка личното ќе ми го нема веќе, пред крајот е, има неизлечлива болест... ахх срце мало те земав, немаш уште една година, те чував кога никој не те сакаше, те излечив, сите бегаа од тебе, само јас те сакав, сега Бог реши да ми те земе, зоштооо??? :place:place да знаеш малечко мое дека до крајот ќе бидам со тебе и никогаш нема да те заборавам, а кога ќе дојде време да си заминеш тој ден ќе бидам најтажна и ќе плачам многу многуууууу :place

(hug)(worried):*
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Caci

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
Најтажна сумммм.... пред еден час се вратив од ветринар... срцето моее мало ќе ми умре... на дадичка личното ќе ми го нема веќе, пред крајот е, има неизлечлива болест... ахх срце мало те земав, немаш уште една година, те чував кога никој не те сакаше, те излечив, сите бегаа од тебе, само јас те сакав, сега Бог реши да ми те земе, зоштооо??? :place:place да знаеш малечко мое дека до крајот ќе бидам со тебе и никогаш нема да те заборавам, а кога ќе дојде време да си заминеш тој ден ќе бидам најтажна и ќе плачам многу многуууууу :place
:( :( :(
Многу ми е жал за тебе :(
Зарем нема никакви шанси за преживување? :eek
Инаку што е твоето срце?
 

Caci

Истакнат Член
15 февруари 2012
876
1,104
393
31
Струмица
:( :( :(
Многу ми е жал за тебе :(
Зарем нема никакви шанси за преживување? :eek
Инаку што е твоето срце?


Женско кутре е... нема шанси ни рекоа болеста изгледа е наследна од мајка му, го зедов цело болно како мало, тогаш го излечив цело рани беше, немаше кожа го лазеа муви, но го излечивме... сега веќе не може.... ќе си оди :place
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum
Статус
Затворена за нови мислења.