Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Aaliyah

Староседелец
13 февруари 2012
888
1,091
1,093
Скопје
Сдк ми се исполни душичката луѓеееееееее!!! :wavespin
Убаво викаат се се враќа...
П.С Се надевам ќе гниеш во затвор сељачиноооо;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Scars31

МериСелест

Староседелец
24 април 2012
2,009
3,215
1,143
Без разлика колку пати да ме скршат секогаш има еден дел во мене кој вели.. не,сеуште не сум готова.Стани исправи се и продолжи понатаму.

А јас успеав да продолжам напред сама,без ничија помош.И покрај сите лаги,користења јас успеав да станам тоа што сум денес.Им благодарам на непријателите кои ми помогнаа да станам цврста личност.Да,баш на нив.
И така народе помина уште еден ден.Се радувам што уживав во него.А верувајте,најубави се прегратките на дожд.
Пријатна вечер драги форумџии <3
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Trouble and JaMi

ScoobyDoo

Староседелец
17 февруари 2012
417
709
1,103
Без разлика колку пати да ме скршат секогаш има еден дел во мене кој вели.. не,сеуште не сум готова.Стани исправи се и продолжи понатаму.

А јас успеав да продолжам напред сама,без ничија помош.И покрај сите лаги,користења јас успеав да станам тоа што сум денес.Им благодарам на непријателите кои ми помогнаа да станам цврста личност.Да,баш на нив.
И така народе помина уште еден ден.Се радувам што уживав во него.А верувајте,најубави се прегратките на дожд.
Пријатна вечер драги форумџии <3

asasa.jpg
 

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,531
14,441
1,683
Таму каде што треба
Сакам да кажам неможам да престанам да се смеам видеово е лудница а и сликава е за во рамка и да ја ставиш до кревет за почеток на убав ден
funny-pictures.jpeg
:rofl
 

Antares

Староседелец
11 мај 2012
468
413
663
32
Pax Terra
Сакам да кажам неможам да престанам да се смеам видеово е лудница а и сликава е за во рамка и да ја ставиш до кревет за почеток на убав ден
funny-pictures.jpeg
:rofl
Леле на видеото се згазив :rofl :rofl

Јо јо јо јоHahahahahhahaha

10о лајка залсужуваш за ова, солзи ми течат од смеа:D:D:D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,531
14,441
1,683
Таму каде што треба
Леле на видеото се згазив :rofl :rofl

Јо јо јо јоHahahahahhahaha

10о лајка залсужуваш за ова, солзи ми течат од смеа:D:D:D
хахахахха чекај да видиш мене како ми е :rofl него ајде да одам сеа на испит да се посмеам уште малце :giggle
 
Статус
Затворена за нови мислења.