Преживеан (VIP Survivor )

sweetgirl

Истакнат Член
11 март 2012
148
125
343
Скопје
Ги подржувам Жаре и Владо.
Жаре оти си е наш и добар хумор има,а Владо оти е лепотанче на мајка(уф уф уф).;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Smiley_1996

Ана-Каренина

Староседелец
25 февруари 2012
998
1,749
1,093
Прво за нашите.
После за Себастијан и Владо, за Себастијан дека најреално е најјак од сите таму што се а за Владо мислам видете слика од него и ќе ви стане јасно :D а и физички е јак.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Smiley_1996 and Ludaca

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,133
2,390
1,133
Yellow submarine
Абе битно патриоти сме си нели, ако подржуваме некој што цмиздри една недела и тешко и е да фати метла у рака со изговор дека е ужасно тешко.

Ма дај.
Па сестро златна, сигурно не мислеше дека идеш во шоу за најубави нокти и најнегувана коса побогу.
Или тргна со ниет да стане славна, ама некако сепак и е најубаво во улогата на гличла и покондирана шмизла.

Искрено, минатата сезона ги пратев редовно, сега ако начекам и ако немам попаметна работа.
Оној Себастијан верувам дека далеку ќе истурка, а ништо чудно и да победи.

Ме бендисува Јелена исто, пошто јасно и е во што се впуштила и игра фер плеј, ама нашиот балкански менталите подржува исклучиво газолижење.
 

cece17

Староседелец
21 февруари 2012
273
204
1,043
Матамбо сите ги сакам освен Мартина Невен мн е фаворит мн позитивен и неутрален лик е :D а за др племе освен за Ава за никој др неам добро мислење мн се расипани
 

The puss in boots

Староседелец
27 февруари 2012
221
147
1,043
27
Охрид
Како наши се, а зборат на српски??? :rofl

досега Александра не ја имам видено да зборит српски, а имам пропуштено само 3 епизоди, а Жаре е катастрофа 3 збора српски, 1 македонски, барем нека одберит или цело време српски или цело време македоснки нека зборвит аман
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: cece17

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
досега Александра не ја имам видено да зборит српски, а имам пропуштено само 3 епизоди, а Жаре е катастрофа 3 збора српски, 1 македонски, барем нека одберит или цело време српски или цело време македоснки нека зборвит аман

Вчера збореше на српски со Станија и уште една.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Smiley_1996