Сакам да кажам/Сакам да прашам

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Луѓе ја би да прашам некој што се разбира од животињево . . Ок, зајчето ко ке ми е в раце ко ќе го галам е премирно препитомо и ме смирува се гушкаме... Ако има некој покрај нас срцето ми се чини ќе му излезе и почнува да лиже насекаде.. зошто се јавува ова и дали можеби има нешто што го мачи во устата? А за јадење си јаде.. со тоа нема мака..
(wave)
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
happy-dance-animated-gif-image-1-2.gif
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Има ли некое интернет кафе во центар што работи добро,а ентернет мислам дека не работи веке тамо незнам што е сега,ако има некој инфо за некое такво нека каже ..
Благодариме,
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Има ли некое интернет кафе во центар што работи добро,а ентернет мислам дека не работи веке тамо незнам што е сега,ако има некој инфо за некое такво нека каже ..
Благодариме,
Инсомниа во Карпош??
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mnogo Bitno

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Има ли некое интернет кафе во центар што работи добро,а ентернет мислам дека не работи веке тамо незнам што е сега,ако има некој инфо за некое такво нека каже ..
Благодариме,
Имаше едно во пролазот кај Дестан и бивша Бариста ама од другата страна кај Македонија. Сеа продаваат тонери, но прашај можно е уште да го држат и интернет бизнисот.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mnogo Bitno

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Добро бе више го отупевте со тоа каков е форумот. Еве признавам дека моментално форумов е ко тетратка од четврто, недопишана, фрлена у остава, која се погледнува само кога се чисти оставата. И не, не е крива само администрацијата што е ваков форумот и што го тупите по теми. Сите сте криви за тоа. Ве мрзи да пишете два збора на форумов со исклучоци на неколку членови па дури и тоа што ќе го пишете ве мрзи и после треба модератор наместо вас до го отвори, поправа и сл. И после нормално дека не чини и дека ништо не се дешава. Доста вложував со весници, фото натпревари, брошури и други работи, вложете и вие како членови во форумот, развивајте дискусии. Одам некој период јас на одмор, заслужен мислам.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ●Untouchable°

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Ве молам воздржете се од коментари за домашна политика. Ќе бидете санкционирани ако продолжете.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Saladin

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
971
1,133
Не останаа луѓе на форумот, важно мене мислењето ми го избришаа.
Чувајте ги мислењата на Инчуле тогаш и на другите сигурно се препаметни и многу добри за се развие дискусија.
Не знам што ти е проблемот, ама ете јас веќе нема да ти бидам. Читај си ги ретардираните.
Pees on you too, I am out (star)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Не останаа луѓе на форумот, важно мене мислењето ми го избришаа.
Чувајте ги мислењата на Инчуле тогаш и на другите сигурно се препаметни и многу добри за се развие дискусија.
Не знам што ти е проблемот, ама ете јас веќе нема да ти бидам. Читај си ги ретардираните.
Pees on you too, I am out (star)
Имаш соодветно место каде да пишуваш за политика ако толку сакаш и се додека се држиш до правилата таму нема никаков проблем. Овде не е место за политики, особено не во вакви времиња. На форумов не беше ни дозволена политика воопшто па се изборивме да има дел за тоа со строги критериуми за да не се шират партиски пропаганди и да се остават другите теми како оваа на раат.
Пис он ју ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Saladin