Вашето кафе преку слика

WolfGirl

Староседелец
21 јуни 2016
214
136
1,053
Не сретнав ваква тема на форумот . Ја имам сретнато на друг форум и многу ми се допадна па решив да поставам една ваква и тука . Ако е несоодветна или неактивна , канта . Во оваа тема се поставуваат слики од вашето кафе дома , на работното место , во кафиќ .. Ајде да го скршам мразот со слика од моето попладневно кафе :)
20160728_153142.jpg
 

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
Многу мразам кога луѓе мрчат, али сеа...
темава е стварно безвеза. Имаш тема 'Мојот ден со слика' ми се чине, ако сакаш постирај си го кафето таму.
Ми ја избришаа темата за Дедо Мраз, која беше доста активна а ова да го остават... нема да биде фер.
 

WolfGirl

Староседелец
21 јуни 2016
214
136
1,053
Многу мразам кога луѓе мрчат, али сеа...
темава е стварно безвеза. Имаш тема 'Мојот ден со слика' ми се чине, ако сакаш постирај си го кафето таму.
Ми ја избришаа темата за Дедо Мраз, која беше доста активна а ова да го остават... нема да биде фер.
Moze tebe ti e bezveza . Inaku , ne mrcam . Ne sum clen samo na ovaj forum , a na drugiot forum kade sum clen ima vakva tema I e dosta aktivna . Ako ne ti se dopagja tebe , preskokni ja . Ne e zadolzitelno da postiras , nikogo ne fativ za vrat . Ako site se slozat deka ne im se dopagja neka ja brisat , nema svetot da mi propadne kako na tebe ( po tvoeto " mrcenje " izgleda kako svetot da ti bil nekoja tema za Dedo Mraz ) . Kako I da e , jas pogore pisav deka ako ne im se dopagja na clenovite moze da ja brisat temata slobodno . Ajde premnogu zaminav off topik , temata e za kafe , ne za raspravii .
 

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
Во право си. Можеби треба да отворам тема 'Оставете слика од вашиот појадок' или 'На какви апчиња сте? Оставете ни фотка' :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina

WolfGirl

Староседелец
21 јуни 2016
214
136
1,053
Во право си. Можеби треба да отворам тема 'Оставете слика од вашиот појадок' или 'На какви апчиња сте? Оставете ни фотка' :)
Ne . Jas mislam deka najsoodvetno bi bilo : " Vo koja dushevna bolnica prestojuvate , preku slika " . Najseriozno , nemam namera da se raspravam na forumi . Ako ne ti se dopagja temava preskokni ja . Na koj mu se dopagja neka si postira . Na kraj kraeva , ako se soglasat deka e nepotrebna neka leta u recycle bin . I ne odi poveke off topik . Dovolno bese . Za raspravii imas poruka pa ako sakas da se raspravas , prodolzi tamu .
P.S. temata e striktno za postiranje kafe . Vo temata koj
A pogore si ja navel moze da se postira sve .
 

WolfGirl

Староседелец
21 јуни 2016
214
136
1,053
Луѓе темата е кафето да се постира па макар и последна голтка да е . Неможам да ви ја објаснам темава никако :D или ја сум на погрешен форум или терате мајтап со мене :D
Бај да веј
20160903_223249.jpg
Кафе со золвата . Турското е нејзино , нескафето е мое . :zelen