1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Вашето кафе преку слика

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од Tetovchanka^^, 28 јули 2016.

 1. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
 2. Tetovchanka^^

  Tetovchanka^^ Староседелец

  Зачленет на:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  178
  Допаѓања:
  94
  Остави нека тера мајтап , нема да е прв пат ;) . Затоа и форумов не е активен како пред 2 години кога јас се зачленив тука . Бидејќи некој прави тема за прикачување на кафе , а останатите мајтап си тераат . Ако не сакаш да поставуваш кафиња , не поставувај никој за врат не те држи . Ама ајде . Не вреди ни да се расправа човек :kafe .
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 3. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  Кафето беше без шеќер, фрапе, како и обично, не е мајтапчиско, само сонцето беше преубаво за да го ставам во преден план, јас се извинувам ако згрешив што не го сликав.
   
 4. sckameikin22

  sckameikin22 Нов член

  Зачленет на:
  24 јуни 2018
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Да, интересно е.
   
 5. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
 6. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  IMG_20180908_091239.jpg
   
  На Iris* му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: