Вашето кафе преку слика | Црнобело Форум

Вашето кафе преку слика

WolfGirl

Староседелец
21 јуни 2016
214
136
1,053
Остави нека тера мајтап , нема да е прв пат ;) . Затоа и форумов не е активен како пред 2 години кога јас се зачленив тука . Бидејќи некој прави тема за прикачување на кафе , а останатите мајтап си тераат . Ако не сакаш да поставуваш кафиња , не поставувај никој за врат не те држи . Ама ајде . Не вреди ни да се расправа човек :kafe .
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: pozdrav eden topol

Achernar

Староседелец
31 август 2013
2,564
3,838
1,153
Кафето беше без шеќер, фрапе, како и обично, не е мајтапчиско, само сонцето беше преубаво за да го ставам во преден план, јас се извинувам ако згрешив што не го сликав.
 

WolfGirl

Староседелец
21 јуни 2016
214
136
1,053
Значи , немам зборови . Затоа форумов ви е страшно неактивен . Не знам и јас што барам уште овде (facepalm) не е ни чудо што бегаат членовиве од тука . Новите членови ниту се прифатени како што треба ниту пак темите што ги отвараат се прифатени убаво . Стварно е невкусно на тема за кафе да објавувате се освен кафе . Сто пати нагласив дека темата е за кафе , вие мајтап си терате . Затоа сте двајца без тројца . И јас ве напуштам засекогаш овојпат , не бев редовна баш затоа што се нервирам кога гледам какви сте овде негостопримливи . Сега гледам дека сите што останале овде се ужасно заљубени во себе , се вие сте нај нај а ние што сме се зачлениле покасно од вас сме ненормални и мутави створења , па ќе терате мајтап со нас . Срам да ви е , и греота за форумов . Кај и да е ќе ви се затвори , бидејќи вака ги бркате новите членови . Секогаш кога ќе ме прашаат ќе им кажам дека ова е ужас од форум и ќе го препорачам другиот форум каде сум член и е момемтално најголем во Мк .
А вие останете си со мајтапите ваши и двајца без тројца на форумов , може ќе успеете во животот ;)