1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Вашето кафе преку слика

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од WolfGirl, 28 јули 2016.

 1. WolfGirl

  WolfGirl Староседелец

  Зачленет на:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  180
  Допаѓања:
  94
  Не сретнав ваква тема на форумот . Ја имам сретнато на друг форум и многу ми се допадна па решив да поставам една ваква и тука . Ако е несоодветна или неактивна , канта . Во оваа тема се поставуваат слики од вашето кафе дома , на работното место , во кафиќ .. Ајде да го скршам мразот со слика од моето попладневно кафе :)
  20160728_153142.jpg
   
  На Prashina, cakar_ulav и Mnogo Bitno им се допаѓа ова.
 2. Давор

  Давор Староседелец

  Зачленет на:
  10 ноември 2012
  Мислења:
  1,300
  Допаѓања:
  2,081
  Многу мразам кога луѓе мрчат, али сеа...
  темава е стварно безвеза. Имаш тема 'Мојот ден со слика' ми се чине, ако сакаш постирај си го кафето таму.
  Ми ја избришаа темата за Дедо Мраз, која беше доста активна а ова да го остават... нема да биде фер.
   
 3. WolfGirl

  WolfGirl Староседелец

  Зачленет на:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  180
  Допаѓања:
  94
  Moze tebe ti e bezveza . Inaku , ne mrcam . Ne sum clen samo na ovaj forum , a na drugiot forum kade sum clen ima vakva tema I e dosta aktivna . Ako ne ti se dopagja tebe , preskokni ja . Ne e zadolzitelno da postiras , nikogo ne fativ za vrat . Ako site se slozat deka ne im se dopagja neka ja brisat , nema svetot da mi propadne kako na tebe ( po tvoeto " mrcenje " izgleda kako svetot da ti bil nekoja tema za Dedo Mraz ) . Kako I da e , jas pogore pisav deka ako ne im se dopagja na clenovite moze da ja brisat temata slobodno . Ajde premnogu zaminav off topik , temata e za kafe , ne za raspravii .
   
 4. Давор

  Давор Староседелец

  Зачленет на:
  10 ноември 2012
  Мислења:
  1,300
  Допаѓања:
  2,081
  Во право си. Можеби треба да отворам тема 'Оставете слика од вашиот појадок' или 'На какви апчиња сте? Оставете ни фотка' :)
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 5. WolfGirl

  WolfGirl Староседелец

  Зачленет на:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  180
  Допаѓања:
  94
  Ne . Jas mislam deka najsoodvetno bi bilo : " Vo koja dushevna bolnica prestojuvate , preku slika " . Najseriozno , nemam namera da se raspravam na forumi . Ako ne ti se dopagja temava preskokni ja . Na koj mu se dopagja neka si postira . Na kraj kraeva , ako se soglasat deka e nepotrebna neka leta u recycle bin . I ne odi poveke off topik . Dovolno bese . Za raspravii imas poruka pa ako sakas da se raspravas , prodolzi tamu .
  P.S. temata e striktno za postiranje kafe . Vo temata koj
  A pogore si ja navel moze da se postira sve .
   
 6. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,321
  Допаѓања:
  3,003
  20160902_140753.jpg
   
  На İncognito и Mnogo Bitno им се допаѓа ова.
 7. Давор

  Давор Староседелец

  Зачленет на:
  10 ноември 2012
  Мислења:
  1,300
  Допаѓања:
  2,081
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,321
  Допаѓања:
  3,003
  Kafeto go ispiv i mi go sobra kelnerot i ostana ocetot i zejtinot.
   
  На Давор му/ѝ се допаѓа ова.
 9. WolfGirl

  WolfGirl Староседелец

  Зачленет на:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  180
  Допаѓања:
  94
  Луѓе темата е кафето да се постира па макар и последна голтка да е . Неможам да ви ја објаснам темава никако :D или ја сум на погрешен форум или терате мајтап со мене :D
  Бај да веј
  20160903_223249.jpg
  Кафе со золвата . Турското е нејзино , нескафето е мое . :zelen
   
  На Prashina, corki и Mnogo Bitno им се допаѓа ова.
 10. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757

Сподели: