Преживеан (VIP Survivor )

Дејмон

Староседелец
16 февруари 2012
456
650
1,093
Unknown
Можда ќе глеам, зависи од тоа дали ќе ми се допаднат типците. Ама како што слушам, ептен добри теткици ќе имало. Само Жаре да не ме нервира и #win ситуација.

Инаку, темава ти е на погрешно место. Нека средат модераторите.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hexasto and emzzy

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,795
1,153
28
Битола
Можда ќе глеам, зависи од тоа дали ќе ми се допаднат типците. Ама како што слушам, ептен добри теткици ќе имало. Само Жаре да не ме нервира и #win ситуација.

Инаку, темава ти е на погрешно место. Нека средат модераторите.
Прв пат пишам зато изглеа..xD
 

Ice_Man

Староседелец
16 февруари 2012
440
236
1,053
не планирам да гледам... да беа обични луѓе можеби.... уште кревети да и дадат и исто како дома да се ..

погледнете го америчкиот сурвивор да видите таму што има :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: cece17 and Hexasto

Angiie

Истакнат Член
16 февруари 2012
506
639
93
Ќе гледам кога ќе го фатам, онака колку да бидам во тек со тоа што се случува :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bibi@

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Изборов наш им вришти. :eek
Тони беше најдобро избран до сега. Најубаво не претстави од Макеоднија на секакви шоуа.
Оваа година неккао сите што ќе учествуваат се :mad, само за сеир да гледа човек кога му е досадно.
 

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
Тони беше најдобро избран до сега. Најубаво не претстави од Макеоднија на секакви шоуа.
Оваа година неккао сите што ќе учествуваат се :mad, само за сеир да гледа човек кога му е досадно.

ЈАс да ти кажам само што муабети сум слушал за Александра Накова, ќе ти се згрози да ја гледаш. А Жаре Бербер учел со татко ми така да и тој знам каков човек е. Не се и двајцата за да ги пратиш на некое шоу да ја претставуваат земјава.