Сакам да кажам/Сакам да прашам

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Ех...од толку цвеќиња пак орхидеа на форумов, е сега дали е питома или посекси од мене ќе видиме, но добро дојде @orhidea тука и се надевам дека ептем ќе им го замирисаме форумот ....само да не не мешаат која е која:p
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: orhidea

orhidea

Староседелец
2 мај 2015
23
23
1,003
39
@diva orhideja фала ти на добредојдето се надевам на дружба и да се надевам ке им го замерисаме форумот на најубавото цвеке позз за тебе
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: diva orhideja

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Се качив и симнав од врв на Водно за подобруење на крвоток, почист воздух, не за да ме издува сеа десното уво и да ме врти спондилотичен пршлен. :rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi and Altaïr

коста

Истакнат Член
21 мај 2013
145
61
328
36
Се качив и симнав од врв на Водно за подобруење на крвоток, почист воздух, не за да ме издува сеа десното уво и да ме врти спондилотичен пршлен. :rofl
хехехе изгледа требало со мотор да одиш па може и некое чупе ке дојдело со тебе
 

Annie

Нов член
5 мај 2015
14
19
3
Јас не прочитав правила и услови на користење на форумов. Ако дојдете по срце или бубрег, на:cenzuraв, хаха
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: коста

Метаморф

Истакнат Член
5 декември 2014
299
334
173
28
Шу праите ЦрноБели,да не ве имат снемано ?! :zelen
Еве не некои,пресно почната нова работна недела ама пак сме тука. :D
хехехе изгледа требало со мотор да одиш па може и некое чупе ке дојдело со тебе
Ти баце со тоа моторите сериозен стана у врска со чупињата. :rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
http://www.dailymail.co.uk/news/art...ent-global-population-3-5-BILLION-people.html

80 поединци имале повеќе пари отколку 3,5 милијарди раја. Значи не процент, не дропка, не интеграл него комбинираното богатство на само 80 души со име и презиме било повеќе отколку на 3,5 милијарди хомо сапиенси - заедно.
Просечно припадник на топ-80 богаташите има повеќе него 43,75 милиони раја заедно.

Народната поговорка гласи `работи за да имаш` или така нешто...
Дали тоа значи дека еден од тие богаташи работи 43,75 милиони пати повеќе од рандом сиромав?

th_template-philosoraptor.jpg


По медиумите се пронесе вест дека имало некој бокс меч за светска титула шо ти ја знам.... и дека победникот земал 180 милиони долари а поразениот 150 милиони..... за само еден меч....