Мислењево нема врска со ПЛ, само ми беше интересно тоа што се испишани преку 40 страни а во тие 40 страни само тројца имаме пишувано. :zelen

2,674
1,683
Han Wavel
На Спорт Клуб како да даваат финале од ЛШ.
Дерби против Ватфорд, колку луда утакмица. Ватфорд дава гол, Дерби израмнува, Ватфорд добива црвен Дерби дава гол за 2:1, пред малку 2:2. :)

Han Wavel
Што е најинтересно Ватфорд цело второ полувреме го играше со играч помалку, а во ниеден момент не се примети тоа. Одлична утакмица беше.

Struggler

1,755
1,002
1,133

Исто како и ПСЖ со Челзи, оргазми цела утакмица. На другарите што се фанови на Челзи, му ги напрајв цитрони со Верати ( и како додаток Матуиди). :D

Кушкундалево
Nottingham ги изгубија шансите за плеј-оф и годинава :place Единствена позитивна работа од таа утакмица е што гол даде Беник Афобе, младичот на Венгер кој годинава има дадено 19 гола.

Altaïr

Shinigami
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Гледа некој Арсенал - Ливерпул? Ја ставив 1 и 3+ ама не можам да ја гледам. Дури второ ќе го фатам. :(