Чет муабети (ти реков-ми рече)

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,531
14,441
1,683
Таму каде што треба
Ми го снема мислењето во кое немаше ништо лошо пишано, не знам кој виде такво нешто.
За среќа го прочитав и прашањето на членот кој не знае да разликува поддршка од подршка. Па да му кажам.

Не пријателе, не сум дете на родители од ист пол. Ти дека живееш на Балканот и ја имаш таа одбивност кон хомосексуалци. Да живееше во нормална држава ќе знаеше дека нема никаква врска дали родителите се или не се од ист пол, битно е да се родители кои ќе му го покажат правиот пат на детето. Многу родители маШ (како што пиша другата неписмена членка) и жена не се достојни да растат дете, ги учат на погрешни работи па после друг им е крив кога детето ќе стане нешто лошо. Излези од овој луд дел на Европа кој се нарекува Балкан, запознај хомосексуалци и ќе видиш како стојат работите. Затоа ти посакувам такви деца да имаш па да ни кажеш тогаш дали не е нормално тоа или е нормално.
Секое добро.

До модераторот: Не ми ги бриши мислењата за џабе.
Еве ти писмен професоре,едуцирај ги и просветли ги неписмените членови во соодветна тема. :cool:
 
Последна промена:

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Еве ти писмен професоре,едуцирај ги и просветли ги неписмените членови во соодветна тема. :cool:
Ако чекаа на мене да ги просветлам како точно се пишува тогаш немам зборови. Тоа се учи во основно, сега само може да се види кој е писмен а кој не е.
 

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,531
14,441
1,683
Таму каде што треба
Ако чекаа на мене да ги просветлам како точно се пишува тогаш немам зборови. Тоа се учи во основно, сега само може да се види кој е писмен а кој не е.
Епа описмени ги де,помогни на некој ако си толку стручен не биди себичен.
А добрар професор би бил и по општа култура и воспитување. Имаш богат речник на клетви,навреди и пцовки. (y)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena and diva orhideja

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Епа описмени ги де,помогни на некој ако си толку стручен не биди себичен.
А добрар професор би бил и по општа култура и воспитување. Имаш богат речник на клетви,навреди и пцовки. (y)
Навреди и пцовки користам кога ќе го изгубам трпението, клетви секој користи за било што не значи дека сигурно ќе се случи тоа. Исто така тоа не значи дека немам општа култура, напротив, јас сум баш пристоен и културен дечко.
Иначе тоа што го посакувам не е ништо лошо, дете си е дете треба да го сакаш какво што е. Освен ако и ти се плашиш од хомосексуалците, а изгледа се плашиш.
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Навреди и пцовки користам кога ќе го изгубам трпението, клетви секој користи за било што, што не значи дека сигурно ќе се случи тоа. Исто така тоа не значи дека немам општа култура, напротив, јас сум баш пристоен и културен дечко.
Иначе тоа што го посакувам не е ништо лошо, дете си е дете треба да го сакаш какво што е. Освен ако и ти се плашиш од хомосексуалците, а изгледа се плашиш.
Fixed :sreken
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena