Што му недостасува на форумов?

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
На форумов му требаат луѓе,нормални културни членови а ако ги нема треба да се трансформираат постоечкиве,ако и тоа не бива,тогаш ставите тоалет хартија и сапун а може и некое средство за дезинфекција,една шоља,и така почнаа да серат сите каде сакаат и каде стигаат,и по кого ќе го начекаат!(puke)
 

BlackTulip

Староседелец
15 март 2013
628
790
1,103
На форумов му требаат луѓе,нормални културни членови а ако ги нема треба да се трансформираат постоечкиве,ако и тоа не бива,тогаш ставите тоалет хартија и сапун а може и некое средство за дезинфекција,една шоља,и така почнаа да серат сите каде сакаат и каде стигаат,и по кого ќе го начекаат!(puke)
Зошто сметаш дека нема "нормални и културни луѓе " на форумов , или постоечкиве да се трансформираат?
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Зошто сметаш дека нема "нормални и културни луѓе " на форумов , или постоечкиве да се трансформираат?
Не милсев на сите постоечки,извини те молам,некултурните и полни со сарказам и друго нешто сами ќе си ја отераат мувата од глава или од дупе.
 

The High Commander

Староседелец
2 мај 2012
206
131
1,043
123
На форумов мислам дека му недостигаат членови, а и тоа прашање е колку би помогонало. Едноставно му помина времето на форумите, поготово ваквите генерални форуми. Специјалицирани форуми супер си функционираат и понатака: xda на пример.
Тоа што порано беа форумите денеска ти се социјалните мрежи.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: diva orhideja and Saladin

MoonFairy

Староседелец
28 септември 2012
1,335
1,964
1,133
Зошто сметаш дека нема "нормални и културни луѓе " на форумов , или постоечкиве да се трансформираат?
Нема нормални и културни според нејзиниот критериум, според мојот има такви...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Y1K991

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,120
1,683
Мислам дека толку многу нема врска колку членови има, туку духот. Како може да има дискусија, ако (старите)членови(те) ги бркаат новите членови со коментари кои само се напишани за сеир?
Не е мој форумов да те бркам. Сам одлучуваш за тоа. А тоа ако ти се ставаш на место за потсмев, јебига.
На форумов му требаат луѓе,нормални културни членови а ако ги нема треба да се трансформираат постоечкиве,ако и тоа не бива,тогаш ставите тоалет хартија и сапун а може и некое средство за дезинфекција,една шоља,и така почнаа да серат сите каде сакаат и каде стигаат,и по кого ќе го начекаат!(puke)
Да вадиме лекарско за да можеме да пишуваме мислења на форумов?
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Не е мој форумов да те бркам. Сам одлучуваш за тоа. А тоа ако ти се ставаш на место за потсмев, јебига.

Да вадиме лекарско за да можеме да пишуваме мислења на форумов?
Ако имаш и ти мува на глава оди вади си лекарско ако сакаш,макар да никој не ти побара,Што се местиш сам?
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,120
1,683
Ако имаш и ти мува на глава оди вади си лекарско ако сакаш,макар да никој не ти побара,Што се местиш сам?
Јас сум психички лабилен и ментално нестабилен. #исповед
Не знам. Ти си таа што себори за тоалетна хартија. Јас преферирам надзор, било да е од родител/старател или сопруг/сопруга.
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Јас сум психички лабилен и ментално нестабилен. #исповед
Не знам. Ти си таа што себори за тоалетна хартија. Јас преферирам надзор, било да е од родител/старател или сопруг/сопруга.
Која бре хартија,кој назор,видео надзор?Ај читај поубаво пред да шкртнеш нешто а и јас не сум ти психијатар па да ми се исповедаш....свашта(facepalm)
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,120
1,683
Која бре хартија,кој назор,видео надзор?Ај читај поубаво пред да шкртнеш нешто а и јас не сум ти психијатар па да ми се исповедаш....свашта(facepalm)
Ама затоа си ми омилена жртва за мачење на форумов. (inlove)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: diva orhideja