Сакам да кажам/Сакам да прашам

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Не памтам такво нешто .. можеби, признавам 4 - 5 дена. Не повеќе. Вашите муабети .. шо и да се спомне одма се поврзуваат на пуканки и кој колку е глупав.
 

lady_blue

Староседелец
14 февруари 2012
2,397
4,420
1,153
Не памтам такво нешто .. можеби, признавам 4 - 5 дена. Не повеќе. Вашите муабети .. шо и да се спомне одма се поврзуваат на пуканки и кој колку е глупав.
кај се спомнало кој колк е глупав??

п.с. едни верглат за нешто-некогаш-кажано
други верглат за верглањето-за-нешто-некогаш-кажано
прашање: има разлика помеѓу едните и другите?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: slb_bobo and melpomena

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Не памтам такво нешто .. можеби, признавам 4 - 5 дена. Не повеќе. Вашите муабети .. шо и да се спомне одма се поврзуваат на пуканки и кој колку е глупав.

А не, пуканките убаво си знаат зошто се. Никој никого не нарекол глупав (барем не од нашиот клан) и не навредуваме директно. И биди искрен, не беа 4-5 дена.;)
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
кај се спомнало кој колк е глупав??

п.с. едни верглат за нешто-некогаш-кажано
други верглат за верглањето-за-нешто-некогаш-кажано
прашање: има разлика помеѓу едните и другите?
Има има .. ако не директно индиректо. Chillax сме го правеле и во живо тој муабет за тука.
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
И да .. гледате сите ? Еден нешто пререче и сите му се нафрлате. Е тоа е тоа шо јадам г**на цело време : )

АЈт поздрав од мене ..
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
И да .. гледате сите ? Еден нешто пререче и сите му се нафрлате. Е тоа е тоа шо јадам г**на цело време : )

АЈт поздрав од мене ..

Ха. Ако некој јаде г**на е лош. Ако некој јаде г**на дека некој јаде г**на е... нелош? Лоша логика ти е тоа пер. Поздрав од мене.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Vasto Lorde