Сакам да кажам/Сакам да прашам

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
СДК онака 10тина дена си гледаш форум, без мислење да напишеш .. и на крај се каеш што воопшто си член тука ..
 

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
СДК онака 10тина дена си гледаш форум, без мислење да напишеш .. и на крај се каеш што воопшто си член тука ..
Не си размислувал дека и ова е некој свет каде што има различни карактери и ти не можеш да ги сакаш сите нели. Исто како светот надвор од форум. И сигурна сум дека заради два три муабети што не се по твој вкус не сакаш да се убиеш и да се каеш што си се родил. Така и тука.
А за разлика од тие карактери за кои се каеш што си тука, ти си само тука кога треба да се критикува нешто, да се навреди некој... А тие се зезаат на своја сметка, а ако е на туѓа тогаш тоа е така зошто некој сам си направил. Ништо не е од чиста мира онака. А тебе ко што ме држат очи тука никој ни те рчнал ни те навредил. Извини наречи ме и стеница и интелект, насочи ми ја енергијата во попаметните теми, вреѓај, ставај смајлиња ако сакаш и десет страни, ама тоа е тоа.

Уживај и пливај мај френд! ;)
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Не се 2 - 3 муабети .. туку 200 - 300 .. и еден ако рекол нешто ситно после по цели месеци се расправа за истото .. јебига али за мене е глупо и идиотско тоа.

Поздрав и до тебе.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Не се 2 - 3 муабети .. туку 200 - 300 .. и еден ако рекол нешто ситно после по цели месеци се расправа за истото .. јебига али за мене е глупо и идиотско тоа.

Поздрав и до тебе.

Ситно или големо, кажаното си е кажано. И ти го правиш тоа што мислиш дека е глупо и идиотско.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena