Сакам да кажам/Сакам да прашам

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
Како што видов најгрдата ја одбрале. :zelen
grupna-21.jpg
Па не дека имале избор.
Од лево накај десно четвртата и петава се добри ако ми речеш да бирам.
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
Де нека ѝ каже некој на невестава дека Доритос се јаде, не се мачка по сурат.
Иха, одамна кренав раце од овие „избори“, та нели за Мис Бавча титула стигнаа да се тепаат, заеби.
Јас знам оти велат дека Господ ретко дели и убавина и памет во едно (нели, освен јас де), ама па да не дадеш ни едно, ни друго, епа дедо Боже, скржав си, мајке ми!
 

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,796
1,153
29
Битола
Па не дека имале избор.
Од лево накај десно четвртата и петава се добри ако ми речеш да бирам.

се сложвам не дека имаше некој избор ама да мораше барем четрвтава да беше каде каде со онај коњо хахаха :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Хоуп*

Lillian

Истакнат Член
7 април 2013
198
263
163
Интересна ситуација на вести, ептен трогателна. Човекот ограбил цела фирма, уништил којзнае колку семејства, оставил луѓе без работа и моментот на вестите е кога ќерката трча со солзи кај татко и и полицијата "грубо" ја отргнува. И насекаде писоци и лелекоци, дури и сторија на вести за тоа.
А ќерката на таткото што бил ограбен кој ја врти, чим не ја гледаме по вести добра е.
На памет зборуваш нели?Ајде пред да напишеш следен пат изгледај ги вестите уште еднаш.
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Па не дека имале избор.
Од лево накај десно четвртата и петава се добри ако ми речеш да бирам.
па ја колку што ја распознавам и петтата ја избрале од лево на десно. :D
едит: гледам втора придружнича пишува на таа. Веројатно ова е слика од лани. Победничкава и таа претпоследната ич не личат. :D
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
Потсетете ме следен пат кога ќе пекам по вистинска, безусловна и филмска љубов, да облечам танга шорц и да не заборавам да си ги извадам магнетиве за мажи на маса. Цело време живеам во тага и заблуда дека имам интересен карактер што никој не го забележува, а тоа било оти скриен во прслук ми стоел.
Го слушам Тошо у позадина кај што ми вика „Глупача“, додека ја сфаќам длабочината на деколтеата.
Момент на просветлење.
Ако се облекуваш ко ор****ја, ко таква ќе бидеш и третирана, претежно од типови а ла макро факич. Точка.
И Мерлин, несфатената, нетрпеливата и несигурната била ор****ја со афери и пропаднати бракови, греота некој да се поистоветува со претстава за лажна дама.
Дуплите стандарди ни ѕиркаат од под тангите на моралот и невиноста.

р.ѕ. Автоматскава цензура не ми се допаѓа.