Сакам да кажам/Сакам да прашам

monika88

Истакнат Член
1 април 2013
453
645
193
36
Неготино
СДК кафето што моментално ми го ставија пред мене до компјутер ме изненади и свежо исцеден сок,е каде го има ова ти да седеш на форум,дечко ти да знае, да си гледа велики брат и да ме изненади со кафица и сокче:cool:
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ZmajChe

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,019
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Сака некој да ми направи дипломска?
sigh.gif
 

Just Perfect

Активен Член
3 април 2013
137
120
43
Ако не успеам месецов..можам слободно да се опростам од својата кариера
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Ako ne uspeam mesecov..mozam slobodno da se prostam so svojata kariera..
Епа глеај да успееш, не се праи на Тошо и отфори очи Пеееет : ) Тфои две плус трето око hah и две од интуицјију , пет : )
И добродошла на форум и штракни алт и шифт и пишуј на кирилицу : ) Убаф ти коњ на аватар, меџикааал : )

Ни кафе неможе да ме осфести кд у позадину иде даун музика, што ли му е на радио сабајле, сфе шкљ траке пуштаф...
A да те прашам јавно Solstice брат ти спиеш ли некад у тфој живот луд и музикалан : )
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena and Just Perfect

Lena

Poétesse
12 октомври 2012
4,155
7,687
1,183
земјата на чудата
Епа глеај да успееш, не се праи на Тошо и отфори очи Пеееет : ) Тфои две плус трето око hah и две од интуицјију , пет : )
И добродошла на форум и штракни алт и шифт и пишуј на кирилицу : ) Убаф ти коњ на аватар, меџикааал : )

Ни кафе неможе да ме осфести кд у позадину иде даун музика, што ли му е на радио сабајле, сфе шкљ траке пуштаф...
A да те прашам јавно Solstice брат ти спиеш ли некад у тфој живот луд и музикалан : )
Отвори трече око:rofl:rofl:rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,406
1,537
1,133
32
Епа глеај да успееш, не се праи на Тошо и отфори очи Пеееет : ) Тфои две плус трето око hah и две од интуицјију , пет : )
И добродошла на форум и штракни алт и шифт и пишуј на кирилицу : ) Убаф ти коњ на аватар, меџикааал : )

Ни кафе неможе да ме осфести кд у позадину иде даун музика, што ли му е на радио сабајле, сфе шкљ траке пуштаф...
A да те прашам јавно Solstice брат ти спиеш ли некад у тфој живот луд и музикалан : )
Само шо станав,бев да ме исплатат и ми се отворија очите :D А легнав накај 6 и кусур,глеав Далас - Лејкерс :D