Вистина или предизвик

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Кој те нервира највеќе од форумов (едно машко и едно женско членче) :rolleyes:
Вистина (wasntme)
Форумов е само за позитивни мисли,негативните се офф топик..така да не се прифака :D :* ...ајде ме нервираат slb_bobo JaMi
Ајде сега ти да кажеш а пази не смееш да излажеш,во кој од форумов си се заљубила вистински,како што имаше сама напишано на едно место
Вистина
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,611
1,123
Форумов е само за позитивни мисли,негативните се офф топик..така да не се прифака :D :* ...ајде ме нервираат slb_bobo JaMi
Ајде сега ти да кажеш а пази не смееш да излажеш,во кој од форумов си се заљубила вистински,како што имаше сама напишано на едно место
Вистина
Епа да не излажеш а ти прва излажа пошо сите знаеме дека нив двајца ги сакаш највеќе а не дека те нервираат :ladno И секогаш мора да има и некој што ти иде на живци со коментари, спамања или било што и да е...
Јас на моето прашање ќе ти одговорам вака: прв одговор-Никогаш не сум кажала дека сум се заљубила во некој од форумов, пошо сум веќе заљубена во дечко ми, мислам дека неможам да се заљубам во некој друг. Може сум кажала имам некои симпатии или МОЖДА сум се заљубила :giggle Друго, приватен живот не мешам со форум, е тоа е вториот одговор на прашањето :sreken
За твојата вистина како се викаш?! :rolleyes:
Ја бирам Предизвик (bandit)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Епа да не излажеш а ти прва излажа пошо сите знаеме дека нив двајца ги сакаш највеќе а не дека те нервираат :ladno И секогаш мора да има и некој што ти иде на живци со коментари, спамања или било што и да е...
Јас на моето прашање ќе ти одговорам вака: прв одговор-Никогаш не сум кажала дека сум се заљубила во некој од форумов, пошо сум веќе заљубена во дечко ми, мислам дека неможам да се заљубам во некој друг. Може сум кажала имам некои симпатии или МОЖДА сум се заљубила :giggle Друго, приватен живот не мешам со форум, е тоа е вториот одговор на прашањето :sreken
За твојата вистина како се викаш?! :rolleyes:
Ја бирам Предизвик (bandit)
за приватниот живот никаде ништо не те прашав,а во моментов кога ме праша кој ме нервира на форумот,сакала верувала сакала не тие двајца најмногу ме нервураат...јас не излажав :sreken
ако ти не веруваш тие двајцата знаат дека е така и ке веруват :)
а ти птом не веруваш значи нема зошто да одговарам на твоите прашања во темава :* плууууууссс....сама рече приватен живот со форум не мешаш а исто и јас,и тоа е уште една приќина да не го напишам моето име :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,611
1,123
за приватниот живот никаде ништо не те прашав,а во моментов кога ме праша кој ме нервира на форумот,сакала верувала сакала не тие двајца најмногу ме нервураат...јас не излажав :sreken
ако ти не веруваш тие двајцата знаат дека е така и ке веруват :)
а ти птом не веруваш значи нема зошто да одговарам на твоите прашања во темава :* плууууууссс....сама рече приватен живот со форум не мешаш а исто и јас,и тоа е уште една приќина да не го напишам моето име :)
Океј, како и да е јас знам како се викаш :wub А ти пак незнаеш за мене тоа што ме праша ;) нема врска ајде, сакам мирно да ја продолжиме играва... Не се важи ни твоето ни моето прашање ајде... Сакаш јово на ново, да поставиш друго прашање пошо реков вистина или сакаш да продолжиме со мојов предизвик?! :rolleyes:
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
:rolleyes:
Ако бе девојче,знај
Сама се демантираш во повеке наврати
А за играва сеедно,ова е само игра,ете нека оди како што предложи ти
 

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,611
1,123
Од кал да е твој да е (inlove)
:rofl Ма не се разбираме изгледа добро вечерва, или тебе ти се спие или мене(facepalm) :giggle Значи јас кажав вистина ајде прашај ме нешто, или последното кога кажав предизвик, дади ми некоја задача :*