Факти за големината ма машкиот полов орган

lady_blue

Староседелец
14 февруари 2012
2,397
4,418
1,153
И од Хексато избриши му го постот, пенисоидна спомнува.:D
ај не ме зезајте сеа :D
да повторам дел од воведот
Постирајте и вие некои факти околу големината ма машкиот полов орган.
Што мислите,дали големината влијае значително на самиот сексуален акт?Дали мажите се опседнати со големината на господинот"величествен"?Ме интересира и машки и женски размислувања околу овие прашања?
Поголемото е подобро, кога тема на разговор се пенисите но дали секогаш е така? Колку големо е премногу големо? Дали сте имале искуство кога и покрај вашата возбуденост сексот во поголем дел ви бил болка?“

3,2,1 гоу :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee and parvati

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
од цицке и дундиња сам опседнат. од пениси било какфи па и мој не сам. заинтересиран сам за ракија и вино аххахахаа
над дваешче без глафче е гуљамо : ) тмн е измеѓу средњо и мое :D ahhaa
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Foxboro, 048 and Dee Dee

VULKAN-PEPEL

Истакнат Член
24 март 2012
160
126
343
во 80% до 90% од девојките се опседнати со големината на пенисот е тоа е факт од кој нема бегање.Точно е дека некој од нив не може ни големината да ги задоволи па бараат и по најмалку 5 пати во денот.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
ај не ме зезајте сеа :D
да повторам дел од воведот
Постирајте и вие некои факти околу големината ма машкиот полов орган.
Што мислите,дали големината влијае значително на самиот сексуален акт?Дали мажите се опседнати со големината на господинот"величествен"?Ме интересира и машки и женски размислувања околу овие прашања?
Поголемото е подобро, кога тема на разговор се пенисите но дали секогаш е така? Колку големо е премногу големо? Дали сте имале искуство кога и покрај вашата возбуденост сексот во поголем дел ви бил болка?“

3,2,1 гоу :D
Фактите се знаат околу големината, црнците имаат надпросечни, јапонците , кинезите и тие со коси очи подпросечни ( како флипс смоките им се). Македонците се стремат да го достигнат нивото на црнците, преку изветореперни дивијантни акции кои му ги нанесуваат на огранот.
Големината и дебелината се превентивна одлука во тоа каков ќе биде сексот, кај може со чечкалица и два часа да буричка некој, освен забите да и ги светне на девојката ништо друго нема да постигне.
Тие што ја немаат нормалната големина, многу често се опсегнати претпоставувам, имаат купено линиар во дециметри и секој ден го тегнат со надеж да порасне барем еден дециметар. (тоа ти е како Лила Филипоска кога се тегнеше за да порасне)
Тоа јас имам да кажам на темава.:D Се надевам нема да ми го избришиш и овој пост.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
во 80% до 90% од девојките се опседнати со големината на пенисот е тоа е факт од кој нема бегање.Точно е дека некој од нив не може ни големината да ги задоволи па бараат и по најмалку 5 пати во денот.
Наместо во женско име не ке беше лошо да напишеш она што ние жените не знаеме,ова што го напиша го знаеме;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee