Факти за големината ма машкиот полов орган

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
ептен ми е кејф што читам ваши мислења по темава,поготово мотивацијата дадена од модераторот;)
за прв пат сум од овој модератор изненадена
и да бидам он топик ке напишам дека сметам а и тврдам дека мажите се повеке опседнати од големината отколку жените а и секако дека има влијание големината во самиот сексуален чин.
Планирав некој по релакс термин малку повеке да пишам мое гледиште околу темава ама сеа кога видов три два еден од модераторот неможев да не стартувам со пишување;)
 

Baron89

Полноправен Член
18 март 2012
50
50
18
35
мое мислење е дека ние мажите уживаме додека женските врескаат и си викаме а и се погоди калапот таман е но сепак науцните факти показуваат сосема спротивно со помал полов орган многу подобо се задоволубаат женските секс фантазии односоно ги погодувас сите точки кој предизвикуваат задоволстово кај зенските и тоа ми дава до знаенје дека во сексуален акт треба да си ги задоволам својте но и потребите и задоволствата на девојката знаци мало мало ама техничарче мелпомена мислам дека сеа ке ти биде појасно
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
мое мислење е дека ние мажите уживаме додека женските врескаат и си викаме а и се погоди калапот таман е но сепак науцните факти показуваат сосема спротивно со помал полов орган многу подобо се задоволубаат женските секс фантазии односоно ги погодувас сите точки кој предизвикуваат задоволстово кај зенските и тоа ми дава до знаенје дека во сексуален акт треба да си ги задоволам својте но и потребите и задоволствата на девојката знаци мало мало ама техничарче мелпомена мислам дека сеа ке ти биде појасно
сега готово мене ми се разјасни:)...фала ти што ми помогна и мене а верувам и на многу девојки на кои не ни беше јасно:giggle
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum and Baron89

СаШеНкО

Нов член
26 февруари 2012
27
22
3
32
Скопје
мое мислење е дека ние мажите уживаме додека женските врескаат и си викаме а и се погоди калапот таман е но сепак науцните факти показуваат сосема спротивно со помал полов орган многу подобо се задоволубаат женските секс фантазии односоно ги погодувас сите точки кој предизвикуваат задоволстово кај зенските и тоа ми дава до знаенје дека во сексуален акт треба да си ги задоволам својте но и потребите и задоволствата на девојката знаци мало мало ама техничарче мелпомена мислам дека сеа ке ти биде појасно

35saex.jpg
 

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,406
1,537
1,133
31
Големината може и да е просечна,дебелината врши работа. Такоџе техниката,издржливоста и креативноста.
Освен тоа,никад не ми било јасно како тоа црнците коа клецаат на порничи,тоа момите што ги клецаат се ко умрени,а коа клецаат кинези и јапанци момиве врискаат ко на колење?
Тоа со црнците е стереотип,процентуално гледано имам прочитано дека Арапите имаат најголеми,а што е уште поиронично,најголемиот динг донг на светот е на белец,24 кога не е во ерекција,36 у ерекција,така нешто беше.
Освен тоа,битно е да е левонасочен.