1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Истакнати Членови

 1. 7,961

  melpomena

  Енигма, Женски, од На сигурно
  Мислења:
  7,961
  Допаѓања:
  17,751
  Поени од трофеи:
  1,673
 2. 7,250

  existence

  Мислења:
  7,250
  Допаѓања:
  9,034
  Поени од трофеи:
  1,683
 3. 6,632

  parvati

  Сангвиник
  Мислења:
  6,632
  Допаѓања:
  13,873
  Поени од трофеи:
  973
 4. 6,295

  JaMi

  Модератор, Женски, од во светот на бајките
  Мислења:
  6,295
  Допаѓања:
  14,331
  Поени од трофеи:
  1,683
 5. 6,132

  Y1K991

  Parleur, Машки
  Мислења:
  6,132
  Допаѓања:
  9,087
  Поени од трофеи:
  1,683
 6. 5,922

  Saladin

  Unbaised, Машки, од Normandy
  Мислења:
  5,922
  Допаѓања:
  9,599
  Поени од трофеи:
  1,683
 7. 5,749

  Altaïr

  Shinigami, Машки, од Han Wavel
  Мислења:
  5,749
  Допаѓања:
  2,567
  Поени од трофеи:
  1,683
 8. 5,071

  MissChievous

  Мислења:
  5,071
  Допаѓања:
  6,999
  Поени од трофеи:
  1,683
 9. 4,608

  Outrider

  A Witty Cat, од Disco
  Мислења:
  4,608
  Допаѓања:
  5,147
  Поени од трофеи:
  1,183
 10. 4,362

  Selma

  Ingenious, Женски
  Мислења:
  4,362
  Допаѓања:
  7,069
  Поени од трофеи:
  1,183
 11. 3,988

  Lena

  Мислења:
  3,988
  Допаѓања:
  7,661
  Поени од трофеи:
  1,183
 12. 3,655

  $3Я3|\||)&p&†Y

  Староседелец, Машки
  Мислења:
  3,655
  Допаѓања:
  3,858
  Поени од трофеи:
  1,183
 13. 3,365

  The Tramp

  Филмохолик, Машки
  Мислења:
  3,365
  Допаѓања:
  4,942
  Поени од трофеи:
  1,173
 14. 3,274

  Marick14

  Истакнат Член, Машки, од Софија
  Мислења:
  3,274
  Допаѓања:
  2,349
  Поени од трофеи:
  113
 15. 2,821

  The_Mayor

  Фраер од пелени, Машки, од Градибачалник на Прибој
  Мислења:
  2,821
  Допаѓања:
  6,504
  Поени од трофеи:
  1,153
 16. 2,665

  Kitty

  Староседелец, Женски, од Cabo San Lucas
  Мислења:
  2,665
  Допаѓања:
  6,917
  Поени од трофеи:
  1,153
 17. 2,643

  Aristokrat

  Староседелец, Машки
  Мислења:
  2,643
  Допаѓања:
  3,334
  Поени од трофеи:
  1,153
 18. 2,513

  Luckky

  Upright, Женски, 25, од Western Sky, Land of Oz.
  Мислења:
  2,513
  Допаѓања:
  5,807
  Поени од трофеи:
  1,153
 19. 2,401

  Хоуп*

  Proton
  Мислења:
  2,401
  Допаѓања:
  4,226
  Поени од трофеи:
  753
 20. 2,400

  Kisserboy

  Староседелец, Машки, 22, од Битола
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  3,779
  Поени од трофеи:
  1,153