Факти за големината ма машкиот полов орган

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
да сме живи и здрави до тогаш (hug) а кој маж кажал дека не е задоволен:sreken :mstickle а додуша и нека си се задоволни сите,од некој ке има и задоволни жени а и незадоволни
Некои жени никогаш не се задоволуваат, а има мажи кои ги комлексира нивниот обем, дали во Фи или висина, сепак знам дека постојат и тоа многу.:mstickle
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Некои жени никогаш не се задоволуваат, а има мажи кои ги комлексира нивниот обем, дали во Фи или висина, сепак знам дека постојат и тоа многу.:mstickle
точно........но тоа е веке друга тема:)...денес некако многу теми мешаш на едно место
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,275
1,911
1,123
Kumanovo
Да ви кажу ја едну приказну, у оргиналан дијалект :)

Neki crnogorac, ali nadaren, stao je neki dan na plaze, pokrio svog instrumenta sa nekom krpom, i napisao na karton 5 evra koja hoce pogledat. Zene kao zene, radoznale, koja kako prodje, dade 5 eura, pogleda u instrument, i srekjno zamine. Ali, nekoj zeni se strashno zasvidjao, i ona kaze crnogorcu: Evo ti 150 evra, veceras kod mene u sobu. A on ce na to: E gospodja, gospodja ... Da je on radio, sad ne bi prosio...
:D
 

Dr.Gonzo

Истакнат Член
23 февруари 2012
652
1,916
393
Fukushima
www.gonzo.com
не прочитав све ова текстов долг ко црнечки калабастер, ама дека нема врска со големината и расата ој појди во африка. А дека пенисто го гледаме под скратен агол тоа е тачно ја кога го гледам пред огледало ми доаѓа одма да го дркам така ко ќе го видам што ми е убав. Него сакам да прашам има ли некоја што се плаши од големи пенисоидни органи тако звана пенисмаксимусофобија?
 

Dr.Gonzo

Истакнат Член
23 февруари 2012
652
1,916
393
Fukushima
www.gonzo.com
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee and The_Mayor